IT Systemy

Nasza misja

Zajmujemy się usprawnianiem procesów biznesowych zarówno w firmach średniej wielkości, jak również u klientów korporacyjnych.

W naszej pracy kładziemy nacisk na dokładną analizę wymagań Klienta, która jest podstawą wykonania odpowiedniego projektu a potem poprawnie przeprowadzonego wdrożenia.

Każdego Klienta i każdy projekt traktujemy indywidualnie wierząc, że tylko skrojone na miarę rozwiązanie jest w stanie spełnić wysokie wymagania współczesnych firm.

Nasze cele

Jesteśmy zorientowaniu na Klienta, dlatego nasze cele to:

  • satysfakcja Klienta - dostarczamy rozwiązania, które usprawniają procesy biznesowe Klienta, zwiększają efektywność pracowników i obniżają koszty działania przedsiębiorstwa
  • rozwój pracowników i firmy - szkolimy pracowników, pomagając im w adaptacji do nowego środowiska pracy, prowadzimy wdrożenie wspólnie z działem IT Klienta, co pozwala na płynne przejście od fazy wdrożenia do produkcji i pełną kontrolę Klienta nad jego nowym systemem
  • współpraca - zależy nam na długotrwałej współpracy z Klientem. W związku z tym, każde zadanie wykonujemy z największą starannością, budując wzajemne zaufanie i stając się być Państwa partnerem biznesowym na lata

Kompetencje

IW

Kompetencja Information Worker Solution została osiągnięta przez potwierdzone przez naszych Klientów wdrożenia systemów portalowych w oparciu o Microsoft Office SharePoint 2007 i Microsoft SharePoint Portal Server 2003. Uruchomione usługi MOSS 2007 a wcześniej SPS 2003 pozwalały na jednolity system publikacji treści, wyszukiwanie informacji, budowę książek adresowych, kalendarzy wydarzeń firmowych, witryn tematycznych i wielu innych typów stron intranetowych.

Nasze autorskie rozwiązania wchodzące w skład PathCase umożliwiły budowę szeregu aplikacji, które wspomagały obsługę wniosków elektronicznych opartych o formularze domyślne i formularze XML zgodne InfoPath 2007.

IW

Advanced Infrastructure Solution to kompetencja osiągnięta dzięki wdrożeniom systemów informatycznych obejmujących projekty i implementacje usług katalogowych Active Directory, systemów zarządzania bazami danych Microsoft SQL Server .
Implementacje obejmowały także systemy pocztowe Exchange 2003/2007 oraz instalacje i konfiguracje stacji roboczych z systemami Windows XP, Vista oraz pakietem biurowym Microsoft Office 2003/2007

IW

Kompetencję Networking Infrastructure Solution uzyskaliśmy dzięki wdrożeniom zintegrowanych systemów IT. Wykonaliśmy szereg projektów usług katalogowych Active Directory, planowaliśmy i uruchomiliśmy usługi terminalowe Terminal Services, usługi zaawansowanej zapory ogniowej ISA 2004/2006/TMG 2010 oraz mechanizmów inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania System Center Configuration Manager 2007.

Kontakt i KRS

Wrocław:
tel.: +48 71 718 29 29
e-mail: biuro@itsystemy.pl

Projekty i wdrożenia: wdrozenia@itsystemy.pl
Wsparcie i konsultacje: konsultacje@itsystemy.pl
Sprzedaż oprogramowania i sprzętu: sprzedaz@itsystemy.pl

Kraków:
tel. : +48 501 490 106
e-mail: krakow@itsystemy.pl

Warszawa:
tel. : +48 501 898 582
e-mail: warszawa@itsystemy.pl

IT Systemy Sp. z o.o.
ul. Hermanowska 87, 54-314 Wrocław
KRS 0000290197, REGON 020613626, NIP 8942921106
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasza misja i cele
Kompetencje
Kontakt, KRS
 
Poprawny plik XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!